08.09.2022

תחילת שנה היא תקופה מרגשת, התחלות חדשות, ושמחה גדולה בלב, אחרי חודשי הכנה המתנקזים כולם לרגע הקסום, שמביא איתו רעננות של התחלה. ברשת החינוך הארצית לגיל הרך 'נאות מרגלית, התחילה שנת הלימודים בסיעתא דשמיא עם בשורה של התחדשות, בכל מעונות הרשת ברחבי הארץ. בחודשים האחרונים עמלו הצוותים המקצועיים של הרשת לסיים את המלאכה החשובה עד למועד פתיחת שנת הלימודים.

כמדי שנה, גם השנה נפתחו מעונות חדשים ברשת 'נאות מרגלית', מעונות אלו  מעוצבים ומאובזרים בפסגת הציוד לגיל הרך, המעונות החדשים נפתחו בערים  אחיסמך, אור עקיבא, אופקים, וחיפה, וכמו כן מעון 'המכללה' בירושלים עבר למשכנו החדש והמרווח בהר חוצבים.

בנוסף, בשנה זו, חודשו למעלה מ- 15 מעונות יום בכל רחבי הארץ באופנים שונים, כאשר בחלקם בוצעו שיפורים בחצרות, בחלקם במבנה ובחלקם בתחומי הבטיחות, זאת בנוסף למיזמים השונים כדוגמת ימי הערכות אזוריים, תקציב לפתיחת שנה ועוד.

הלב התרחב משמחה ואושר לראות את נשות הצוות המסורות, ממתינות לפעוטות בכניסה למעונות בימים הראשונים, כאשר ההורים הנרגשים מפקידים את האוצר החשוב להם מכל, בידיים המסורות של נשות הצוות.

הרב ליאור גבאי מנכ"ל הרשת אומר "כל שנה מחדש אני נרגש לפתוח את שנת הלימודים, והשנה יותר מתמיד, אנו שמחים לעשות את עבודת הקודש, באמצעות נשות רשת 'נאות מרגלית' המסורות, ששמן יצא למרחוק, על היחס החם לפעוטות, והתכנים הפדגוגים המתקדמים, בסביבה מאובזרת, וכל זה בפריסה ארצית. אני שמח להוביל בימים אלה את המאבק לשיפור תנאי העסקה של המטפלות שנושא פרי, מתוך הכרה בצורך להתפרנס בכבוד. תוך תקווה שבזמן הקרוב נוכל לבשר בשורות טובות בנושא. שתהיה לכולנו שנה טובה ומתוקה"

inner_page_right_icon_1