11.01.2024

התרגשות רבה בקרב הצוותים החינוכיים של רשת החינוך הארצית לגיל הרך 'נאות מרגלית' עם השקת מבצע המצוינות החדש עבור מעונות הרשת. כמדי שנה הנהלת הרשת ישבה וחשבה כיצד להעצים את העובדות המסורות ולתת להם פידבק חיובי על העשייה הברוכה שלהן.

בימים אלה יצא לדרך מבצע המצוינות, במסגרתו מעונות שיעמדו ביעדים שנקבעו להם בעז"ה יזכו בתקציב מכובד עבור פעילות הוואי והעצמה של צוות המעון, זמן איכות וגיבוש שיתרום רבות לפעילות המעון. אנחנו מאמינים ב'נאות מרגלית' שעובדת שטוב לה במקום העבודה, תעשה את עבודת הקודש שלה בצורה טובה יותר, ותגיע להישגים גבוהים יותר, ועל כן אנחנו רוצים לתת לצוות חיזוק חיובי על העשייה.

היעדים שנקבעו עבור כל מעון, משלבים יעדים איכותיים וכמותיים, כמו שביעות רצון של ההורים והצוות, וותק של הצוותים במעונות שהוא מפתח חשוב מאוד להצלחה, תפקוד של הצוות, ועוד.

הרב ליאור גבאי מנכ"ל 'נאות מרגלית' מסר כי "אנו נרגשים לקראת מבצע המצוינות המדהים שיוצא בימים אלה, זה המקום להודות לצוותים החינוכיים שעושים עבודת קודש, מכל הנשמה, כמו שיודעים לעשות ברשת 'נאות מרגלית', ובעז"ה אני סמוך ובטוח שהמעונות יעמדו ביעדים, ויקבלו פעילות הוואי מעצימה ומועילה"

 

 

 

inner_page_right_icon_1