10.04.2024

 

הן הגיעו מכל רחבי הארץ, ליום חוויתי של הפוגה מהשגרה, להטענת כוחות מהעבודה המסורה בה הן שקועות כל השנה. נשות החינוך של רשת החינוך הארצית לגיל הרך 'נאות מרגלית', זכו להשתתף באירוע מיוחד עבורן, אירוע חוויתי ועוצמתי, שמהווה עבורן מטען של אנרגיות עבודת הקודש לאורך לשנה כולה, בפרט בתקופה זו, בהם מתמודדים בכל רחבי הארץ עם אתגרי השעה.

יום הפעילות נערך בעיר הקודש ירושלים, בהפקת ענק הכללה תוכנית חוויתית לאורך כל היום. הנשים הגיעו בהסעות מסודרות מטעם הרשת בשעות הבוקר לירושלים, ופתחו את היום בתפילה במיוחדת בשריד מקדשנו הכותל המערבי.

הנשים המשיכו בהסעות לבנייני האומה בירושלים, למתחם ייעודי עבור נשות החינוך של רשת החינוך הארצית לגיל הרך 'נאות מרגלית', מתחם ממותג ומעוצב עבור יום הפעילות, בו ישבו הנשים סביב שולחנות ערוכים. במקום חיכתה להן ארוחת בוקר מכובדת, ולאחר מכן החל אירוע חוויתי ועוצמתי בהנחיית אשת התקשורת עדן הראל, שהנחתה בטוב טעם ובשילוב פניני חיזוק והעצמה לאורך כל היום.

האירוע נפתח בהופעה מרתקת של המנטליסט מני הולנדר, שריתק את הנשים במופע חושים מרהיב, לאחר מכן התכבדו הנשים בארוחת צהריים עשירה סביב שולחנות ערוכים, ונהנו לשבת בצוותא ולהעביר זמן איכות, אחת עם השניה.

את האירוע כיבד בנוכחותו הראשון לציון, הרב יצחק יוסף שליט"א, שנשא דברים מרגשים בפני הנשים, סיפר כי הוא מתרגש להיות באירוע, לפגוש את נשות החינוך המסורות, של הארגון שקרוי על שם אמו הרבנית מרגלית יוסף זכרה לברכה, הראשל"צ שיתף בחוויות מילדותו, כיצד אימו טיפלה במסירות בהם הילדים, ואפשרה לרב ללמוד תורה ביישוב הדעת. 

הרב ליאור גבאי, מנכ"ל הרשת, ויו"ר פורום הארגונים לגיל הרך, נשא דברי שבח לנשות החינוך, עדכן אותן על פעילות וצמיחת הרשת בסיעתא דשמיא,על חיזוק מעמדה של הרשת כמובילת החינוך לגיל הרך בישראל, והקריא את מכתבו של מרן הרב עובדיה יוסף שליט"א, שנכתב לנשות החינוך של רשת החינוך הארצית לגיל הרך 'נאות מרגלית. לאחר מכן בישר לנשות החינוך על פעילותו הרבה לשדרוג מעמדן ושכרן כיו"ר פורום הארגונים לגיל הרך, וכי באותו היום הופקד לחשבון הבנק שלהן מענק התמדה מיוחד.

באירוע נכחו הצוות הבכיר של משרד החינוך, שהביעו התפעלות מהעוצמה הגדולה של נשות החינוך, האיכות של הצוותים וההשקעה הרבה של הרשת בכח האדם האיכותי.

לאחר מכן השתתפו הנשים במשחק קליקרים מיוחד נושא פרסים, במהלכו כל אחת מהנשים קיבלה לידה שלט טכנולוגי עם כפתורים לאפשרויות בחירה, ובחרה את התשובה הנכונה לשאלות בנושאי תכנים לימודיים, וחווייתיים מתחום מעונות היום שהוצגו במשחק.  

את היום החוויתי חתם מופע סוחף של האומנית יובל דיין, אליה הצטרפו הנשים בשירה סוחפת, וחיזקה את הנשים בדברי אמונה ובטחון לאורך כל המופע.

הפקה: יונתן בן טוב סגולה הפקות | צילום: אריאל אוחנה

 

inner_page_right_icon_1