23.08.2023

רשת החינוך הארצית לגיל הרך 'נאות מרגלית' משקיעה משאבים רבים בטיפוח הצוות המסור העושה עבודת קודש במהלך כל השנה. השבוע נערך בירושלים בסיעתא דשמיא הכינוס השנתי של מנהלות משפחתונים 'אלף עד טף' מבית רשת החינוך הארצית לגיל הרך 'נאות מרגלית', והשנה הכינוס נערך כחלק מהערכות הרבה של הרשת לפתיחת שנת הלימודים הבעל"ט. הכינוס התקיים ברוב פאר במלון ירמיהו 33 החדש בירושלים ובו השתתפו למעלה מ650 מנהלות משפחתונים מכל רחבי הארץ. לאורך כל הכינוס נהנו הנשים מתוכן מקצועי.

רגע השיא של הכינוס היה ערב הוקרה שהתקיים לצוות המסור בבניני האומה סביב שולחנות ארוחים בסעודה כיד המלך ומופע אומנותי מושקע ממנו נהנו המשתתפות. מנכ"ל הרשת הרב ליאור גבאי פתח בדברים את הערב, ושיבח את העשיה העצומה של המטפלות, המגדלות במסירות כה רבה את הדור הבא שלנו, מתוך מקצועיות ואהבה רבה. 

את הכינוס כיבד בנוכחותו שר העבודה הרב יואב בן צור, אשר הפליג בשבחים רבים על רשת החינוך הארצית לגיל הרך 'נאות מרגלית', כמובילה את תחום המשפחתונים בישראל, בשיתוף פעולה מיוחד עם משרד העבודה, כן שיבח את מנכ"ל הרשת הרב ליאור גבאי על מסירותו ודאגתו לצוות ולפעוטות.

מנהלת אגף המשפחתונים 'אלף עד טף' הגב' קוזמן נשאה דברים מרגשים, וכמו כן הודתה לצוות הרכזות המסור, שיחד בעבודה משותפת לאורך כל השנה, במסירות אין קץ, גורמות לפעילות המשפחתונים להיות מובילים בעשיה ובשביעות הרצון של ההורים. 

במסגרת הפעילות המיוחדת של הכינוס, הופעלו הסעות לקבר רחל ולכותל המערבי, ונשות הרשת שמשתייכות לכלל הקהלים בישראל, מכל רחבי הארץ, זכו להעתיר בתפילה במקומות קדושים אלו, להצלחת שנת הלימודים הקרובה, ושבחו את התכנון המוקפד והחשיבה על כל פרט.

כל אחת מהמשתתפות בכינוס קיבלה ערכת מתנה מיוחדת הכללה, סט סירים מבית food apeal, דיסק תוכן לגיל הרך מבית 'לשכת התעסוקה' בהפקה מיוחדת עבור 'נאות מרגלית', שי מתוק, וכרטיס נסיעה לכותל המערבי ולקבר רחל.

בסיום הכינוס סיכמו בהנהלת 'נאות מרגלית' ובקרב המשתתפות, בהצלחה רבה ובסיעתא דשמיא את הכינוס המושקע, אשר העניק לנשות הצוות רגעים של הנאה לצד הערכות מקצועית לשנת הלימודים הקרובה שתהיה בעז"ה מוצלחת!

צילום : שלומי כהן.

inner_page_right_icon_1