12.06.2022

כ-1,200 נשות החינוך של רשת החינוך לגיל הרך 'נאות מרגלית', השתתפו בסיעתא דשמיא בכנס השנתי אותו מקיים הארגון מדי שנה. השנה לאחר תקופה בה לא נערך כנס שנתי בגלל מגפת הקורונה, נקבצו ובאו נשות הרשת מכל קצווי הארץ, מדן ועד אילת, ליממה מושקעת של תכנים איכותיים, במלון האיכותי רמדה ירושלים.

זה לא סוד שנשים רבות חיכו למפגש השנתי, לאגור כוחות, לפגוש את הצוותים מכל רחבי הארץ, ולהשתתף בפעילות המושקעות שהוכנה לנשים וביניהם בנסיעות התפילה לקבר רחל והכותל המערבי שזכו לביקוש רב.

מלון רמדה רנסס ירושלים על כל אגפיו לבש חג לקבלת נשות 'נאות מרגלית', כאשר כל המלון עמד לטובת הכנס, דבר המאפשר הפעלת מתקני המלון לאורך כל שעות הכנס. שלטי ענק ממותגים בצבעי הכנס קיבלו את הנשים בכל אגפי המלון, לכל אחת מהנשים חיכה בחדר מארז מתנה ממותג ומהדורה חדשה של המגזין החינוכי 'נאות', מבית רשת החינוך לגיל הרך 'נאות מרגלית'.

את הכנס כיבד בנוכחותו, הראשון לציון, הרב הראשי הרה"ג יצחק יוסף שליט"א, שפתח את הכינוס ונשא דברי חיזוק והוקרה לנשים היקרות, הראשון לציון שיתף בחוויות שלו כילד בבית אביו מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל , כיצד אמו היתה דואגת שמרן יוכל ללמוד בשקט. כמו כן הפליג בשבח הנשים העוסקות בחינוך לגיל הרך, שבזכותן הילדים גדלים לתורה ולמצוות, בהשקעה חשובה כבר ברמת גיל זו.

לאחר מכן נשא דברי ברכה וסקירה על פעילות הרשת בשנה האחרונה, מנכ"ל רשת החינוך לגיל הרך 'נאות מרגלית', הרב ליאור גבאי. בדבריו שיבח את הצוות הרחב, בכל חלקי הארץ, במעונות ובמשפחתונים, שגם בשנה מאתגרת זו, פעלו הנשים במסירות רבה עבור ילדי הרשת, והורים רבים מכל רחבי הארץ, הביעו סיפוק רב מהפעילות הייחודית של הרשת בשנה זו. וסיים את דבריו כי ימשיך לפעול למען רווחתן של המטפלות מול משרדי הממשלה בשרוג מעמדן ושכרן.

במהלך הכנס נהנו הנשים מתכנים איכותיים לאורך כל שעות היממה, ביניהם הופעתה של הגב' טלי אברהמי, הרצאה חינוכית של הרב ליאור גלזר שליט"א, והופעתה של הגב' הניה שוחט.

בכנס עברו הצוותים גם הדרכות מקצועיות בנושאים רלוונטיים, לדוגמא סדנא למנהלות מעונות היום בנושא גיוס כח אדם.

במהלך הכנס ביקרו במקום, מנהל האגף למעונות יום והמשפחתונים מר אמיר מדינה, והתרשם רושם רב מהפעילות, וכמו כן הפרויקטורית להעברת של הגיל הרך למשרד החינוך, הגברת נועה צור, והתרשמה מההשקעה הרבה בצוותים החינוכיים.

בסיום הכנס, לפני יציאתן של הנשים בחזרה לביתם, הודו המשתתפות מקרב לב להנהלת הרשת על ההשקעה הרבה, עד לפרטים הקטנים בכל שעות הכנס, שיצרה חוויה מרוממת שהטעינה את הצוותים באנרגיה מרעננת.

inner_page_right_icon_1