אנחנו לא צריכים לספר לך שטיפול בתינוק הוא אין סופי

אמהות מוכשרות נאלצות לוותר לא פעם על עבודתן ומקור פרנסתן, בשל הדרישה ליום עבודה מלא. כך נוצרת מערכת לא בריאה של כלכלה נמוכה תלויית-רווחה, על כל תסמיני הלוואי החברתיים שלה. אבל האמת היא שיש לנו פתרון נהדר בשבילך.

 הפתרון? – מעון

אצלנו במעון זוכה הפעוט שלכם לחוויית גדילה בריאה, מספקת ועתירת גירויים, ומטפלים בו באהבה לאורך כל שעות העבודה. תוכלו לדאוג לפרנסת המשפחה בלב שקט, בידיעה שהקטן שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר.

 איך זה עובד

מעון הוא מסגרת חינוכית לתינוקות ולפעוטות, מגיל 3 חודשים ועד 3 שנים. המעון מיועד לילדי אמהות עובדות ולילדים המופנים על ידי המחלקות לשירותים חברתיים, ודואג לרווחתם המלאה של הקטנטנים, במתכונת של יום לימודים ארוך.

 סדר היום והפעילות

סדר יום מגוון, אך עקבי, תורם להתפתחות הקוגניטיבית, החברתית והרגשית של הפעוטות. בעזרת גננות ומטפלות חמות ומנוסות הם זוכים לתחושות בטחון, יציבות ושלווה שכה חשובות להם.

הקטנים נהנים מלמידה, העשרה, יצירה ומשחק, ברמה המדוייקת המותאמת לגילם ומאתגרת את התפתחותם. מרפאות בעיסוק מספקות להם גרייה מגוונת, וחוגי ריתמיקה, ג'ימבורי, בעלי חיים ועוד, מעשירים את חווית הלמידה החושית שלהם. משחקי חצר מעניקים לילדים פעילות חוץ באוויר הצח, והזדמנות להתנסות במוטוריקה הגסה.

 בריאות ותזונה

כחלק מיום לימודים ארוך, אנו מגישים לילדים 4 ארוחות מלאות ומושקעות, בתפריט שמורכב במיוחד על ידי התזונאיות שלנו. הן מבושלות במקום, ביד אוהבת ובלב רחב על ידי מבשלות מוסמכות. את הניחוח המגרה אפשר להריח עד לרחוב…

האוכל מוגש לקטנים בצורה המתאימה למידת התפתחותם וחושף אותם למנעד רחב של טקסטורות וטעמים. הילדים יושבים עם המטפלות סביב שולחנות, נהנים משפע, גיוון וטעם, ומלמדים את גופם להנות מתזונה בריאה ומהרגלי אכילה נכונים.

כשאתם אוספים את הקטן בסוף יום עבודה ארוך, תוכלו להיות רגועים – הוא כבר קיבל כ 75% מרכיבי התזונה היומית הדרושה לו.

 שעות פעילות, חגים וחופשות

מעון פועל במסגרת יום לימודים ארוך:

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-16:00

ימי ו' וערבי חג בין השעות 7:00-13:00

על פי ביקוש ההורים או דרישה של משרד הכלכלה פועלים מעונות מסוימים עד השעה 17:00, כדי לאפשר השתלבות במשרה, בהתאם לדרישות שוק העבודה.

לוח חגים וחופשות במעון הוא מינימלי ומותאם במיוחד בשבילכם, הורים העובדים במשרה מלאה. לוח כזה מתפרסם מידי שנה על ידי משרד התמ"ת ומחייב את כל המעונות המורשים.

inner_page_right_icon_1