כלנית - יהוד
שם המנהלת: חני דיין
כתובת: יהודה הלוי 34
טלפון: 03-6321641
פקס: 03-5360897
דוא"ל:
פעוטון כלנית קולט תינוקות החל מגיל שלושה חודשים ועד גיל שנתיים ותשעה חודשים. בפעוטון שלוש כיתות גיל – תינוקייה: גילאי שלושה עד 15 חודשים. צעירים: גילאי שנה ושלושה עד שנתיים. בוגרים: שנתיים עד שנתיים ותשעה חודשים.
מנהלת המעון – הגב' חני דיין בעלת ותק וניסיון רב בחינוך לגיל הרך וכן תעודת מנהלת מעון יום של משרד התמ"ת.
בכל כיתה ישנו צוות ותיק ומקצועי ובעל ניסיון וידע בחינוך לגיל הרך.
המעון ממוקם במרכז העיר ומקבל ילדים ותינוקות מכל השכונות ברחבי העיר.
דרכי העשייה החינוכית מותאמים למאפייניהם ההתפתחותיים של הילדים, ומיושמות בעיקר בקבוצות קטנות, תוך שהילדים שותפים פעילים בלמידה. הצוות והמחנכות מעודדות ומתווכות ולוקחות את הילד צעד אחד קדימה בחשיבתו ובונות את הנושא נדבך על נדבך.
במעון מעודדים את היצירתיות, היחודיות והקצב האישי של כל ילד. כל נושא בגן נבחן בתרומתו להתפתחות הילד בתחום הרגשי- חברתי, קוגניטיבי, שפתי ומוטורי,

במעון מושם דגש וחשיבות רבה בפיתוח כישורי חיים להעצמת הילד בפן החברתי והרגשי. וכל זאת עם הקניית ערכים יהודיים והטמעתם בכל נושא הנלמד בגן.
בפעוטון מתפללים עם הילדים תפילת בוקר כבר מינקותם וכן מלמדים אותם מצוות בסיסיות כגון נטילת ידיים, "מודה אני", "קריאת שמע" ועוד.
כאן תמצאו גישה אוהבת ומכבדת והענקת חום ואהבה ליצירת בסיס רגשי איתן אצל הילד, תחושת בטחון ואמון בסביבה באווירה אוהבת מכילה ובטוחה שבה יממש ילדכם את סקרנותו הטבעית ללמוד, כאשר המבוגר תומך, מעודד ומכוון.
אבן הדרך מושתתת על עקרון עשייה חינוכית תואמת התפתחות והילדים בונים את ידיעותיהם על העולם מתוך התנסויות חווייתיות .
ישנה הקפדה על הגשת חומרי יצירה שונים ,מוכרים וחדשים שיובילו לעשייה והתנסויות רבות ככל האפשר: חווית היצירה מעצם טבעה קשורה בהתנסויות חושיות וכן ריגושיות וקוגנטיביות, החיוניות להתפתחות הילד. אנו מעודדות את היצירתיות, כאשר התהליך חשוב יותר מהתוצר המוגמר משכך התרומה גדולה יותר לטווח הרחוק.
בסביבה אוהבת, אסתטית ומאורגנת היטב לעשייה חינוכית בגיל הרך יממש ילדכם את מלוא הפוטנציאל הטמון בו!
גלרית תמונות
כלנית