מעלה אדומים - מעלה אדומים
שם המנהלת: אורנה בניטה
כתובת: הבדולח 10, שכונת נופי הסלע
טלפון: 02-6232473
טלפון נייד: 054-6554672
דוא"ל:

אני מאמינה בכוחו של כל ילד להתפתח בקצב האישי שלו בהתאם לאופיו וגילו. 
אנו לוקחים על עצמנו להעניק לילד סביבה חינוכית תואמת לגילו וכלים רגשיים וחברתיים שיעזרו לו בחייו בעתיד ובכך לאפשר לכם ההורים לצאת שקטים ורגועים, למקום עבודתכם בידיעה שילדכם בידיים טובות ובטוחות.
כולנו שמנו למטרה להעניק לילד סביבה חינוכית חמה, אוהבת ותואמת לגיל הילד, המעודדת את הסקרנות, העצמאות והתנסות חווייתית יום יומית. 
אנו לוקחים על עצמנו להעניק לילד סביבה חינוכית המאפשרת ומעודדת ביטוי יכולות אישיות, הילדים נהנים לשחק במשחקים דידקטיים, פעילות סנסומוטורית, מוזיקה, הגשת חומרים, שעת סיפור ושיחות המפתחות את הקשר האישי עם מחנכת הקבוצה.
דרכי העבודה במעון מבוקרות על ידי מנהלת המעון, פיקוח והדרכה פדגוגי של מדריכה חינוכית ומפקחת ארצית וכן בפיקוח משרד הכלכלה. 
כל הפעילות החינוכית והחווייתית במעון מתוכננות לקבוצות קטנות של ילדים המאפשרות סביבה רגועה ואישית. אנו נותנים דגש  על תהליך הלמידה של הילד, הגשת מגוון חומרים ומשחקים המפתחים את הדמיון, השפה, העצמאות והיצירה.
אנו כצוות שמים דגש על הקניית ערכים כגון: סובלנות, מסורת, כבוד ושפה תיקנית, ערכים, קבלת שבת הקניית הרגלי ניקיון, אכילה, שינה, נושא דו שבועי המותאם לגל הרך ובסיום הנושא, דף קשר להורים המתאר את הנלמד. 
במשך היום הילדים נהנים מפעילות מגוונת ועשירה. 
כגון: חימר, צבעי ידיים, בצק, חול, מים ועוד. 
טיפוח ופיתוח שפה בעזרת סיפורים בהמחשה ושירים לגיל הרך.
אנו מעודדים את ההורים והקהילה למעורבות חמה וקשר ישיר ויומיומי.
היחס האישי והחם של הצוות והמנהלת, הריחות הנעימים שעולים מהמטבח, נותנים הרגשה של בית חם ומשפחה. במעון מוגשות בכל יום ארוחות חמות וטעימות המספקות לילדים את מרכיבי המזון הדרושים להתפתחות התקינה של הילד ושמים דגש על מזון בריא, טרי, מופחת מלח וסוכר.
במהלך השנה מקיימים מסיבות והפעלה מגוונת בהתאם לנושא הנלמד ולמעגל השנה.            
במעון ישנה תוכנית ייחודית תוכנית מעברים בכיתת הבוגרים. 
הילדים מתארחים בגן הסמוך למעון, לפעילות בת שלושה מפגשים. הילדים, ההורים והצוות נרגשים מאוד. בתכנית זו אנו מאפשרים לילדי המעון אשר עולים לגן עירייה, קליטה קלה ורכה יותר.  תוכנית זו מיושמת גם בכיתת התינוקות והפעוטות. לקראת סוף השנה אנו  מארחים קבוצות ילדים לכיתות בהן ילמדו בשנה הבאה.
נשמח לראותכם אצלינו!
המעון הוקם בשנת 2014 בשכונת נופי הסלע.
המעון שוכן במבנה חדש, מפואר ומחולק לשלוש כיתות מרווחות, חצרות ומתקנים המותאמים לילדי המעון.
המעון קולט תינוקות החל מגיל שלושה חודשים ועד שנתיים ותשעה חודשים.
המעון מספק סביבה חמה, מטפחת, בריאה ובטוחה.
החשוב מכל חום, אהבה ויחס אישי ומכבד. 
סדר היום במעון נוטע בילד ביטחון, רוגע ומקנה הסתגלות קלה לשגרת החיים במעון.
גלרית תמונות
מעלה אדומים