נרקיס - אלעד
שם המנהלת: רונית יעקובי
כתובת: שמעיה 17
טלפון: 03-9323753
פקס: 03-9097346
דוא"ל:
הצג מפה גדולה יותר
בחינוך ילדי ישראל בגיל הינקות יש אחריות רבה: לחנך ולגדל דורות שלמים של תינוקות של בית רבן, לשמור על טוהר נשמתם ולהחדיר בהם כבר משנת חייהם הראשונה כמה שיותר ערכים ערכיים שיופנמו בהם להמשך תהליך הבנייה וההתפתחות.
במעון יש הקפדה על כללי יסוד ודרך חינוך אחידה לילדים הרכים מתוך עקרונות חשובים ובלי פשרות.
במעון צוות מטפלות בעלות הכשרה מקצועית, שעוברות הדרכה אישית מהמנהלת תוך הקניית כללי המעון. בנוסף, יש מדריכה חינוכית, גב' אורית יפרח תחי', שמלווה את עבודת צוות המעון.
למעון דרך חינוכית ייחודית משלו לטיפול וגידול הילדים תוך מתן חום ואהבה באופן עקבי מצד הצוות כולו. את החום והאהבה אנו מתבלים בכל שלב של היום, ובכל יום, בכל חלק שהילדים חווים במעון נרקיס.
במעון נרקיס יש הקפדה על ארוחה בשרית טרייה מדי יום המכילה אבות מזון עשירים לחיזוקם והתפתחותם התקינה מבחינה פיזית של הילדים.
כמו כן, חשובה ביותר אף התפתחותם הרגשית, המוטורית והדידקטית של ילדי המעון, ולכן במהלך השבוע הילדים חווים חוויות רבות בשעות שהותם בגן.
סדר היום עשיר בחוגים מגוונים ועשירי מידע והפעלה, כגון חי גן, הפעלות מוטוריות על ידי צוות מקצועי, חדר ג'ימבורי גדול וכד'.
חוגים אלו הם בנוסף לסדר היום הבסיסי שבו מעניקות המטפלות לילדים טיפול מסור במיוחד: סיפורים בהמחשה, זמני ריכוז, זמני שינה וכו'.
חשוב לציין: אחד העקרונות שמושם עליהם דגש במעון הוא ההקפדה על ההתאמה הספציפית של כל פעילות לפי חתך גיל על מנת שהאפקטיביות מהפעילות תהיה מרבית.
כל זאת ועוד במעון, והכול מתוך אווירה משפחתית מיוחדת. שיתוף הפעולה והאהבה בין הצוות הם ערך עליון, ולכן מעת לעת הצוות מתכנס לימי השתלמות, אספות ופעילויות גיבוש עשירות ומעשירות כדי להחזיק את רוחן והמוטיבציה הגבוהה אתה הן באות כל יום. מאמר חז"ל "ויהיו בעיניך כחדשים" חייב להתקיים בעבודה היום-יומית ולבטא את אווירת ההתחדשות בכל יום מחדש.
בתפילה לבורא עולם שייתן לכולנו בריאות, כוח וסיוע להמשיך בעבודת קודש זו ולראות דור אחר דור יוצאים ממעון נרקיס בריאים בנפשם, בגופם ובנשמתם, גדלים ליהודים כשרים ומאירים דורות שלמים, אמן!