מי אנחנו
נאות מרגלית היא רשת חינוך ארצית לגיל הרך המפעילה ברחבי הארץ – מקריית שמונה בצפון עד אילת בדרום - מאות מעונות יום ומשפחתונים.
הרשת הוקמה בשנת 2000, ומאז ועד היום היא משרתת את כל סוגי האוכלוסייה בישראל: דתיים ושאינם דתיים, משפחות ממעמד הביניים, משפחות מצוקה, עולים חדשים, בני מושבים ועוד.

נאות מרגלית שמה לה למטרה לקחת חלק בעיצוב דור העתיד במדינת ישראל. לצד הפעלת מוסדות החינוך מקפידה הרשת להעניק שירותים קהילתיים נלווים ולעזור בתחומי החינוך והרווחה בערים וביישובים שבהם היא פועלת.

נכון לשנת 2017 למעלה מ-9,000 ילדים מתחנכים במסגרות החינוך של הרשת, והיא נחשבת לאחד הארגונים המובילים בישראל בתחום החינוך לגיל הרך.

הרשת מקפידה להעסיק את המיטב שבנשות המקצוע - כולן בעלות השכלה, הכשרה וניסיון בחינוך לגיל הרך. הצוות פועל במסירות, במיומנות ובאהבה, והוא כולל מדריכות פדגוגיות, מפקחות חינוכיות וטיפוליות, מנהלות מעונות יום, גננות, מטפלות, סייעות ומבשלות.

נאות מרגלית הוקמה כמלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח) על ידי ליאור גבאי. עם חברי ההנהלה נמנים רואי חשבון, מנכ"לים ידועים, אנשי חינוך ואישי ציבור נוספים.
הרשת פועלת בשיתוף פעולה מלא עם הרשויות המקומיות ברחבי הארץ, עם משרד הכלכלה ועם משרד הרווחה - וזוכה לשבחים רבים על עבודתה המקצועית ועל הישגיה בתחום החינוך.

הרשת פועלת ללא הרף להגשים את חזונה וממשיכה תמיד לחנך עם נשמה, להציב את הילד במרכז העשייה – ולהצעיד קדימה את החינוך לגיל הרך בישראל.

HyperLink
נאות מרגלית הוקמה כמלכ"ר על ידי ליאור גבאי. עם חברי ההנהלה נמנים רואי חשבון, מנכ"לים ידועים, אנשי חינוך ואישי ציבור נוספים.

הרשת פועלת בשיתוף פעולה מלא עם הרשויות המקומיות ברחבי הארץ, עם משרד הכלכלה ועם משרד הרווחה - וזוכה לשבחים רבים על עבודתה המקצועית ועל הישגיה בתחום החינוך